Biedrība „Rēzeknes novada partnerība” aicina biedrības biedrus uz kopsapulci, kas norisināsies šī gada 28.martā plkst.: 13:00 Partnerības biroja telpās (Atbrīvošanas al. 90, Rēzekne).

 

 

Darba kārtība un pieteikšanās kopsapulcei: ŠEIT. Lūdzam pieteikuma anketu aizpildīt līdz 24.03.

 

 

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@rezeknespartneriba.lv vai zvanīt pa tālr. +371 26363497.

logo partnerBiedrība „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” aicina biedrības biedrus uz kopsapulci, kas norisināsies šī gada 30.martā plkst.: 15:00 - “Priežvanagi” (Priežvanagi, Kazradži, Kantinieku pagastā).

 

Darba kārtība un pieteikšanās kopsapulcei: ŠEITLūdzam pieteikuma anketu aizpildīt līdz 28.03.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu: info@rezeknespartneriba.lv vai zvanīt pa tālr. +371 26363497.

 


 

Rēzeknes novada partnerība šī gada 24.februārī viesnīcas kompleksā “Pie Kaupra” organizē sarunu branču Partnerības padomei, biedriem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem, lai kopā atskatītos uz paveikto, dalītos pieredzē un plānotu jaunas attīstības perspektīvas.

 

Šogad aprit 15 gadi, kopš publisko un privāto partneru biedrība “Rēzeknes novada partnerība” darbojas, lai veicinātu Rēzeknes novada lauku teritorijas attīstību, īstenojot LEADER pieeju, pārstāvot vietējās kopienas intereses nacionālā un starptautiskā mērogā.

 

Plašāka informācija progrmmā šeit.

 

 

Reģistrācija un papildu informācija, sazinoties pa tālr. 26363497 vai e-pastu: info@rezeknespartneriba.lv.

Ar praktiskām apmācību metodēm šī gada 21. jūnijā biedrības „Rēzeknes rajona kopienu partnerība” biedriem notika seminārs par projektu un komandas vadīšanu. Apmācību semināru apmeklēja 15 biedri, darbojoties gan individuālo, gan darba grupu uzdevumu veikšanā. Atklājot apmācības, rīta aplī dalībnieki dalījās pieredzē par līdzšinējo iegūto pieredzi projektu vadībā, kā arī citām savām aktivitātēm un prasmēm. Dalībnieku iepazīšanas laikā iegūtā informācija bija noderīga komandas veidošanā un lomu sadalīšanā.

Lasīt tālāk...